Geliniai nagų lakai ir gelinio lakavimo priemonės

Profesionalams ir manikiūrui – pedikiūrui namuose skirti ilgalaikiai geliniai lakai, pagalbinės lakavimo bei nagų priežiūros priemonės ir įrankiai.

Parduotuvės Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje  dirba! Daugiau informacijos čia

Nemokamas nagų priežiūros priemonių pristatymas LT, LV, EE

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje užsakymams nuo 30EUR! Бесплатная доставка в почтоматы по Литве, Латвии, Эстонии заказов от 30EUR! Free delivery to terminal in Lithuania, Latvia, Estonia for orders from 30EUR!

Esame oficialus Canni, Haruyama, Moyra nagų lako gamintojų atstovas

Priemonės geliniam lakavimui mūsų parduotuvėse

 

Norint pasirūpinti nepriekaištingu nagų grožiu, reikalingos kokybiškos gelinio lakavimo priemonės, kurias tiekia patikimi gamintojai. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite įvairių nagų priežiūros reikmenų už prieinamą kainą. Be itin plataus gelinio lako asortimento, prekiaujame ir pagalbiniais manikiūro-pedikiūro įrankiais bei profesionalia įranga. Visas prekes gauname tiesiai iš patikimiausių kosmetikos gamintojų, todėl pas mus visuomet atrasite daugybę aukštos kokybės, išskirtinių pasiūlymų.

 

Nagų priežiūros prekių įvairovė

Esame oficialus „Canni“, „Haruyama“, „Moyra” atstovas, turime parduotuves: Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. O internetinė parduotuvė aptarnauja klientus visoje šalyje. Mūsų fizinėse parduotuvėse atrasite visą elektroninėje versijoje pateiktą prekių pasirinkimą už tokias pačias kainas.

Prekiaujame „Canni“, „Haruyama“, „Tertio”, „Moyra“, „Venalisa“, „Maga“ ilgalaikio gelinio nagų lakavimo priemonėmis, pasižyminčiomis įvairiomis savybėmis: žėrinčiais, matiniais, tamsoje švytinčiais, spalvotais, paprastais ir profesionaliais geliniais nagų lakais, geliniais dažais, kamufliažiniais, statybiniais geliais nagams ir t.t. Pas mus taip pat galite įsigyti manikiūro elektros įrangos, skirtingų rūšių dildžių, frezų, lempų, nagų stiprinimo, gelinio lako šalinimo ir daug daugiau nagų priežiūros reikmenų. Peržvelkite mūsų pasiūlymus ir išsirinkite tai, ko ieškote.

 

Greitas ir patogus įsigijimo būdas

Įsigykite nagų priežiūros įrankių internetu vos keliais mygtuko paspaudimais! Tai labai greitas ir patogus pirkimo būdas niekur neišeinant iš namų. Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite didelę pasiūlymų gausą, kuri atitiks pačius įvairiausius poreikius.

Užsakyti nagų lakai ir kitos prekės pristatomos kurjeriu, paštu ar į paštomatą. Atsiimti prekes galite ir mūsų parduotuvėse, įsikūrusiose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Jūsų pirkiniai atkeliaus jau per pirmąsias darbo dienas po užsakymo. Jeigu užsakytos prekės nebuvo kokybiškos, jos gali būti grąžintos tam tikrais atvejais pagal nustatytą tvarką. Daugiau informacijos sužinosite pristatymo ir pirkimo taisyklių puslapyje.

Patvarios, kokybiškos, ilgalaikės įvairių spalvų ir savybių priemonės geliniams nagams bei nepriekaištingai rankų išvaizdai. Įsigykite internetu už visuomet gerą kainą!

Dėmesio! Kviečiame užsirašyti į specialius gelinio lakavimo kursus. Kursai rengiami patyrusių specialistų, kas kartą sudarant programą skirtingomis temomis.